BRAZILSKÝ  KERATIN
- REVOLUČNÍ PŘÍRODNÍ PRODUKT -
brazilsky keratin
za 3 hodiny
!!! uzdraví a narovná vlasy bez použití chemie !!!

- vyživuje suché, poškozené vlasy, krátké i prodloužené
- navrací lesk vlasům přírodním i barveným
- rozzáří vlasy unavené a mdlé
- uzdravuje neodborně opečovávané vlasy
- změkčuje vlasy nepoddajné
- dočasně narovnává vlasy vlnité i kudrnaté

Princip:
Keratin je přírodní látka, která tvoří vlas cca z 88%. Při aplikaci keratin vyplní dutá místa ve vnitřní i vnější struktuře vlasu. Aktivuje se pomocí vysoké teploty speciální keramické žehličky a tím i vlasy dočasně narovnává a vyhlazuje, minimálně na dobu 3-4 měsíce. Reparuje chemické i mechanické poškození a obaluje vlas neviditelným filmem. Vlas zesílí a má uzavřený povrch /kutikulu/, čímž je chráněn před vnějšími vlivy.


Výsledek:
Celý proces ošetření trvá cca 3 hodiny. Po aplikaci jsou vlasy krásné, lesklé, zdravé na pohled a hebké na dotek. Necuchají se a každodenní úprava vlasů je otázkou 10 minut ! Pokud nechcete mít vlasy vyžehlené stále, můžete je pro větší objem bez problémů natáčet, vlnit i kulmovat. Nepřináší žádná zvláštní omezení. První mytí se nedoporučuje dříve než 48 hodin po aplikaci, čímž prodloužíte trvanlivost léčebného procesu.

....................................................................................................................................................................................................................................................
Cena:
ORIENTAČNÍ
/dle spotřebovaného materiálu - délky - množství - síly poškození vlasů/
KRÁTKÉ VLASY         POLODLOUHÉ VLASY        DLOUHÉ VLASY
cca 2.000,- Kč                 cca 3.000,- Kč                   cca 4.000,- Kč

BRAZILSKÝ KERATIN KERAHAIR OD BIONAZA
JE NÁPLAST NA VAŠE NEMOCNÉ VLASY !!!

brazilsky-keratin-lecba